Про Kurator

КURATOR – український бренд допрацьованих продуктів добірної якості для професійної HoReCa спільноти.
Бренд, що об’єднує та надихає на створення нових гастрономічних вражень.

Лише допрацьовані продукти

Вже зачищена, калібрована сировина або асортимент готових до вживання м’ясних продуктів від KURATOR дозволять економити час та отримати стабільний фудкост готових до видачі страв.

Лише допрацьовані продукти
Єдині технологічні стандарти

Весь асортимент бренду виготовляється з дотриманням єдиних стандартів по впроваджених технологічних картах, що були створені шеф-кухарями та затверджені бренд-амбасадорами бренду на стадії запуску продукту.

Єдині технологічні стандарти
Стабільна якість

Всі продукти бренду виготовляються за одними технологічними картами та стандартами, створеними при впровадженні продуктів. Це дозволяє надавати стабільну якість продуктів, виготовлених за єдиною рецептурою.

Стабільна якість
Національне логістичне покриття

Продукти бренду KURATOR у зручному пакуванні можна замовити по всій території України, окрім тимчасово окупованих територій. Доставка продукції здійснюється через розгалужену мережу дистриб'юторів.

Національне логістичне покриття
Міжнародна сертифікація

На виробництвах впроваджена система управління безпечністю харчових продуктів НАССР. ПрАТ «Миронівська птахофабрика», Філія «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» та «Миронівський м’ясопереробний завод "Легко"» відокремлений підрозділ ПАТ «МЗВКК» сертифіковані відповідно до вимог міжнародного стандарту BRCGS Food.

Міжнародна сертифікація

Нас обирають

Salateira
Євразія
FEST
Укр залізниця
Новус
Socar
WOG
Go to top