Scroll

Про бренд
KURATOR

ТМ «КURATOR» – ЦЕ УКРАЇНСЬКА КУРЯТИНА ДОБІРНОЇ ЯКОСТІ, ЩО РОЗУМІЄ ТА ВІДПОВІДАЄ ПОТРЕБАМ ФУД-МАЙСТРІВ.

Бренд об’єднує професійну HoReCa спільноту та надихає на створення нових гастрономічних вражень. Ідея ТМ «КURATOR» – створити партнерську взаємодію, що виявить здатність до вдосконалення у кожного професіонала.

Нічого зайвого, тільки справжня філософія смаку.

Тільки якісна

курятина

КURATOR - це бренд якісної курятини, що вирощена без використання антибіотиків і гормонів росту, перероблена та запакована у належних умовах, зберігаючи холодний ланцюжок аж до доставки, гарантуючи якість, безпечність і свіжість.

Це означає, що «КURATOR» підходить для пригощання різних категорій гостей, включаючи тих, для кого важливе безпечне, здорове та збалансоване харчування.

«KURATOR» — це бренд якісної курятини, що вирощена без використання антибіотиків і гормонів росту, перероблена та запакована у належних умовах, зберігаючи холодний ланцюжок аж до доставки, гарантуючи якість, безпечність і свіжість.

Це означає, що «KURATOR» підходить для пригощання різних категорій гостей, включаючи тих, для кого важливе безпечне, здорове та збалансоване харчування.

Спеціально підібраний асортимент продукції удосконалює роботу професійної HoReCa-спільноти, оптимізуючи часові, фінансові та трудові ресурси.

На підприємствах з виробництва «KURATOR» впроваджена система HACCP, дієвість та ефективність якої підтверджена міжнародною сертифікацію системи управління безпечністю продуктів BRC Food Safety.

Ми поважаємо релігійні традиції ваших гостей та відповідаємо вимогам Halal, що підтверджуються сертифікатом.

Вирощено без антибіотиків

У процесі вирощування птиці для ТМ “Kurator” не використовуються антибіотики, адже ми застосовуємо сучасні технології вирощування у наших пташниках.

Найкращі фахівці із зоотехнології та ветеринарії турбуються про здоров’я птиці ще до початку її народження. Ми використовуємо світові практики та особистий досвід турботи про птицю, суворо контролюємо якість корму, води, мікроклімат, проводимо лабораторні дослідження, контролюємо виконання вимог біобезпеки і, як наслідок, маємо здорову птицю!

Закрити

Не використовуємо гормони росту

Ми не використовуємо гормони росту у годуванні нашої птиці, а також гормони росту не вводяться у раціон будь-яким іншим способом.

Ми є прихильником світових лідерів у галузі генетики птиці та племінних бройлерів, тому закуповуємо спеціальну породу птиці для особистих батьківських стад лише у найкращих міжнародних компаній.Швидке зростання нашої птиці обумовлене особливостями породи, а також завдяки професійно підібраній, збалансованій системі харчування, яку контролює спеціальна команда професіоналів.

Наші фахівці кожного дня слідкують за рецептурами та підбирають найоптимальніші рецепти для потреб птиці залежно від її віку.

Закрити

Вигодовування власними кормами

Склади кормів – унікальні, це наші розробки. У нас функціонує спеціальний відділ, який розробляє рецептури відповідно до потреб птиці на різних стадіях її життєвого циклу. Все, як у людей – у міру зростання птиці додаються нові вітаміни і елементи, або в інших пропорціях джерела вуглеводів, білків, вітамінів і т.п.

Склад наших кормів – це кукурудза, пшениця, соняшник та соя, що перероблені у комбікорми на власних виробничих потужностях, що дає змогу контролювати та забезпечувати їх високу якість.

Закрити

Якісна вода під час вирощування

Якість води для напування нашої птиці контролюється виробничими лабораторіями.

Ми завжди перевіряємо воду на відповідність стандартам якості питної води для споживання людиною, цю ж воду подаємо і птиці у пташниках .

Закрити

Міжнародна сертифікація системи управління безпечністю продуктів

Ми є лідерами ринку виробництва продукції із м’яса птиці завдяки нашому нескінченному бажанню у покращенні – своєї технології, якості, розвитку та модернізації потужностей, професійному росту фахівців.

Так, ми є єдиними виробниками курячої продукції в Україні, які впровадили на своїх виробничих потужностях один із найжорсткіших міжнародних стандартів управління харчовою безпечністю – BRC Food Safety і ми цим пишаємося. Ми розвиваємо культуру харчової безпечності, яка є для нас пріоритетом. Основою стандарту BRC Food Safety – є система НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Points).

Закрити

Ми є лідерами ринку виробництва продукції із м'яса птиці завдяки нашому нескінченному бажанню у покращенні - своєї технології, якості, розвитку та модернізації потужностей, професійному росту фахівців.

Так, ми є єдиними виробниками курячої продукції в Україні, які впровадили на своїх виробничих потужностях один із найжорсткіших міжнародних стандартів управління харчовою безпечністю – BRC Food Safety і ми цим пишаємося.

Ми розвиваємо культуру харчової безпечності, яка є для нас пріоритетом. Основою стандарту BRC Food Safety – є система НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Points).

Закрити

За підтримки FAO (Продовольча і сільськогосподарська організація Об’єднаних Націй) Асоціація “Союз Птахівників України” випустила добровільний галузевий стандарт — добровільні вимоги до птахогосподарств із технологією вирощування птиці та отримання продукції птахівництва без використання антимікробних засобів та / або без залишків антимікробних засобів.

Цей стандарт передбачає ряд лабораторних досліджень, які оператори ринку повинні провести з метою підтвердження відсутності антибіотиків у готовій продукції, і який ми впровадили на своїх птахофабриках. І саме нанесення нового маркування, затвердженої «прозорими» вимогами, припинить нецільове використання слогана «Без антибіотиків» і введення споживачів в оману. Тепер Асоціація “Союз Птахівників України” має право видавати маркування «Без антибіотиків» після отримання підприємствами висновку про відповідність галузевому стандарту, які будуть розміщені на сайті Асоціації «Союз птахівників України».
Усі три фабрики (Миронівська птахофабрика, Вінницька птахофабрика та Оріль-Лідер), що входять в групу компаній МХП та виготовляють продукцію ТМ «Kurator», пройшли незалежний аудит, який проведено на замовлення Асоціації «Союз птахівників України» в 2020 р., та підтвердили факт вирощування птиці без застосування антибіотиків.

З результатами аудиту, в тому числі із аудиторськими звітами можна ознайомитись тут.

Продукція під брендом «Kurator» із відповідним знаком на упаковці від Асоціації «Союз Птахівників України — без антибіотиків!

Закрити

Забій, переробка та зберігання м'яса птиці проводиться згідно норм і вимог Ісламу (Халяль)

Закрити

Нас

обирають

Сертифікати

та нагороди