Ера якісного стритфуду: четвертий захід Ukraine HoReCa Masters
![](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2024/04/kurator-horeca-scaled.jpg)
![Новина Куратор - МХП](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2024/04/kurator-horeca9.jpg)
Відбувся вже четвертий захід Ukraine HoReCa Masters, організатором якого виступив бренд кулінарних рішень для HoReCa-спільноти – KURATOR
Захід був присвячений головній темі «Ера Якісного Стритфуду в Україні» та зібрав провідних фахівців галузі, шеф-кухарів, власників закладів та експертів у стритфуді, щоб обговорити нові підходи та інновації у цій сфері.
![Ukraine HoReCa Masters KURATOR](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2024/04/kurator-horeca8-1024x683.jpg)
![Ukraine HoReCa Masters KURATOR](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2024/04/kurator-horeca7-1024x683.jpg)
![Ukraine HoReCa Masters KURATOR](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2024/04/kurator-horeca6-1024x683.jpg)
Окрім цього, під час заходу були представлені кулінарні майстер-класи від провідних шеф-кухарів: Іллі Демковського, Кирила Чайки, Іллі Сьоміна, Ксенії Амбер, де учасники мали змогу вивчити секрети готування небанальних стритфуд страв та дізнатися про нові тенденції у цій галузі. Такі майстер-класи дозволили всім присутнім поглибити свої знання та навички в галузі кулінарії.
Гості заходу змогли на власному досвіді переконатись в якості продуктів бренду, так як усі страви на обідній перерві були приготовані з доопрацьованої продукції KURATOR.
![Ukraine HoReCa Masters KURATOR](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2024/04/kurator-horeca5-1024x683.jpg)
![Ukraine HoReCa Masters KURATOR](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2024/04/kurator-horeca4-1024x683.jpg)
Також на заході вперше пройшов фінал кулінарного конкурсу для молодих шефів – Horeca Master Cup. Переможцем конкурсу став Матушинський Дмитро. Журі відзначило високий рівень конкурсантів та висловило вдячність за креативність та естетику представлених страв.
![Ukraine HoReCa Masters KURATOR](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2024/04/kurator-horeca2-e1713355704773-1024x602.jpg)
![Сьогодні підбиваємо підсумки нашого конкурсу!](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/07/gomylka-konkurs-1.png)
Сьогодні підбиваємо підсумки нашого конкурсу!
![Шеф-кухар у квадраті](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/10/chef3.jpg)
Шеф-кухар у квадраті
![КОНКУРС «РОБИ СВОЄ» ДЛЯ HORECA](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/09/460h335.png)