26.03.2023

KURATOR продовжує підтримувати ЗСУ

Новина Куратор - МХП

26 березня KURATOR на правах постійного партнера підтримав благодійну вечерю «Воєнний Мішлен», що пройшла у ресторані Діоскурі в місті Хмельницький.Під час вечері організаторам вдалося зібрати 265 000 грн на підтримку українських захисників. Ми вдячні за можливість підтримувати цікаві гастрономічні заходи і тим самим робити свій вклад у нашу спільну перемогу 🇺🇦

І дякуємо талановитим шефам за невтомну роботу в популяризації української кухні та постійну кулінарну творчість: Артему Блаута, Віталію Гуралевичу, Євгену Королеву, В’ячеславу Попкову, Олександру Яворському та Михайлу Яровому.

До зустрічі на наступних кулінарних і гастрономічних подіях!

 
26.03.2024
До команди бренд-амбасадорів KURATOR приєдналася Олена Жаботинська

До команди бренд-амбасадорів KURATOR приєдналася Олена Жаботинська

Олена прагне підняти культуру їжі України на новий рівень, використовуючи локальні продукти та підтримуючи українських фермерів й виробників. Завдяки її зусиллям, українська гастрономія стає більш різноманітною та вишуканою.
03.10.2023
Шеф-кухар у квадраті

Шеф-кухар у квадраті

Нещодавно KURATOR виступив партнером CHEF-CHEF 2023 у Львові! Під час серії майстер-класів на тему «Нове обличчя українського фастфуду» професіонали кулінарної індустрії поділилися досвідом, свіжими ідеями та творчим переосмисленням традиційних українських страв, які можна адаптувати під формат фастфуду.
07.09.2023
КОНКУРС «РОБИ СВОЄ» ДЛЯ HORECA

КОНКУРС «РОБИ СВОЄ» ДЛЯ HORECA

Благодійний фонд «МХП-Громаді» за підтримки бренду KURATOR оголосили конкурс «РОБИ СВОЄ» для HoReCa, щоб підтримати бізнесу в сфері громадського харчування, що постраждав від війни.
Go to top