Шеф-кухар у квадраті
![](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/10/chef2.jpg)
![Новина Куратор - МХП](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/10/chef3.jpg)
KURATOR виступив партнером CHEF-CHEF 2023 у Львові – серії майстер-класів для кухарів, шеф-кухарів, рестораторів та всіх, хто цікавиться темою гастрономії.
Тема цьогорічних майстер-класів – «Нове обличчя українського фастфуду» – актуальна та цікава. Адже сучасний фастфуд стає дедалі смачнішим, різноманітним і навіть вишуканим та автентичним.
На CHEF-CHEF 2023 зібралися справжні професіонали кулінарної індустрії, провідні шеф-кухарі та експерти, щоб поділилися досвідом, свіжими ідеями та творчим переосмисленням традиційних українських страв, які можна адаптувати під формат фастфуду.
![](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/10/5-1024x1024.png)
![](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/10/1-1024x1024.png)
Мачанка на кайзерці, піца-паляниця, палюшки, лангош, книш, шніцель з яєць, креплах, кнелі, птисі, коблер, паперова шаурма – звучить дуже привабливо, хочеться скуштувати все. Але це далеко не повний перелік страв та ідей, які учасники заходу зможуть впровадити і розвинути у власних закладах.
![](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/10/chef4-1024x720.jpg)
Серед спікерів був і амбасадор бренду KURATOR Олексій Повторейко. Готуючи «Пиріг Пастуха» із сувідованої яловичини та «Чікен-бол кебаб» з фрикадельок KURATOR, він наочно продемонстрував, скільки часу та зусиль можна заощадити, використовуючи допрацьовану продукцію на професійній кухні.
Загалом у майстер-класі взяли участь 240 власників, кухарів та технологів із 57 міст України.
Готуйтеся зустрічати оновлені меню фастфуду у закладах ваших міст – ви будете приємно вражені!
![Українська висока кухня та перемога](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/07/hvoya-2-1.png)
Українська висока кухня та перемога
![Сьогодні підбиваємо підсумки нашого конкурсу!](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/07/gomylka-konkurs-1.png)
Сьогодні підбиваємо підсумки нашого конкурсу!
![До команди бренд-амбасадорів KURATOR приєдналася Олена Жаботинська](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_54091310247739288.jpg)