Благодійний гастровечір: Свій до Свого, по своє!
![](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_534.jpg)
![Новина Куратор - МХП](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/11/kurator.jpeg)
Нещодавно KURATOR виступив партнером ресторанного форуму «СВІЙ ДО СВОГО ПО СВОЄ», що відбувся у Буковелі. Весь прибуток від заходу було спрямовано на підтримку ЗСУ.
У готелі Hvoya Bukovel зустрілися близько 200 учасників та 9 спікерів, серед яких засновник сервісу для ресторанів від Monobank Михайло Селецький, ресторатор Максим Храмов, експертка з сервісу Оксана Марусич, юрист Євген Комаров, дизайнер Володимир Непийвода, маркетологиня Даша Фролова та шеф-кухар Алекс Якутов.
З майстер-класом виступив також амбасадор бренду KURATOR, бренд-шеф ресторану «Кухня Гір» Віталій Гуралевич. Він розповідав про те, як інтегрувати продукти KURATOR в меню ресторану і наочно показав, наскільки це зручно, швидко і смачно.
![](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_7969_proc_proc-1024x1010.jpg)
![](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_7903_proc-1024x1012.jpg)
В останньому учасники форуму могли переконатися особисто за обідом та кава-брейками, адже більшість поданих страв, було приготовано саме з продуктів KURATOR.
Продукти бренду були інтегровані також і у вишукані страви, подані під час благодійного гастровечора, що відбувся напередодні форуму.
![](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_7608_proc-1024x678.jpg)
Готуємо смачно, з задоволенням!
Віримо у ЗСУ!
![Розширення горизонтів – Horeca Masters Local](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/11/horeca_masters-110.jpg)
Розширення горизонтів – Horeca Masters Local
![Фаст-фуд по-українськи](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/07/ukr-fast-fud-2-1.png)
Фаст-фуд по-українськи
![Новинок багато не буває](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/07/yazyk-su-vid-1.png)