Кулінарна спадщина, про яку варто говорити
![](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/11/4n0a7429_proc.jpg)
![Новина Куратор - МХП](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/11/4n0a7354.jpg)
9 листопада 2023 відбувся другий кулінарний захід UKRAINE HORECA MASTERS за підтримки бренда KURATOR
Бренд продуктових рішень для HoReCa спільноти KURATOR є постійним партнером відомого заходу Ukraine HoReCa Masters. KURATOR розробляє та впроваджує надзвичайно гнучкий та адаптивний асортимент – під різні типи закладів, бізнес моделі, кваліфікацію персоналу та кількість кухарів. Все для того, аби заклад працював ефективніше, продуктивніше, якісніше, заощаджував сили та розвивався.
![](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/11/4n0a7371-1024x683.jpg)
![](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/11/4n0a7369-1024x683.jpg)
Кожному закладу іноді потрібна підтримка, порада, корисний досвід чи нові цікаві ідеї. Саме у цьому й допомагає KURATOR, саме для цього й проходить Ukraine HoReCa Masters.
![](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/11/812a7135-1024x711.jpg)
7 спікерів індустрії гостинності на лекціях і майстер-класах поділилися своїм досвідом, знаннями, філософією та дослідженнями кулінарної спадщини.
На Ukraine HoReCa Masters порушувалися нагальні питання, з якими щоденно стикаються працівники індустрії гостинності.
• Як оптимізувати операційну діяльність закладу та підвищити ефективність усіх процесів
• Як створити мотивовану, сильну команду
• Що таке ефективний ресторанний маркетинг
• Якість сервісу – тільки вище, швидше та сильніше
• Адаптація до нових запитів гостя і умов праці
![](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/11/4n0a7588-683x1024.jpg)
![](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/11/4n0a7569-1024x683.jpg)
![](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/11/812a6649-683x1024.jpg)
Дуже важливою, глибокою та цікавою стала тема нематеріальної спадщини та системи географічних зазначень України: виробник, споживач, регіон і взаємодія між ними. Майже кожен виступ так чи інакше торкався цієї теми. Зокрема, й такі виступи спікерів:
• «Забуті українські продукти у ресторанних стравах. Подолання нових викликів роботи ресторану у воєнний час» (від шеф-кухаря ресторану Mamma. Modern family restaurant Максима Прихідько)
• «Максимальна локальність в преміальних ресторанах України» (від шеф-кухаря ресторану Alaska Віктора Тимчишина)
• «Як працювати з локальними продуктами, щоб це був маркетинг, а не мінінгіт» (від ресторатора, маркетолога, співавтора понад двох десятків ресторанних та готельних концепцій Всеволода Поліщука)
• «Гастрономія як інтелектуальна власність» (від адвокатки Юлії Проходи)
![](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/11/4n0a7623-1024x683.jpg)
![](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/11/4n0a7669-1024x683.jpg)
Ділитися досвідом, говорити про українське та гуртуватися – надзвичайно важливо в наші часи. Ukraine HoReCa Masters виступає чудовим майданчиком для цього.
Саме завдяки кулінарній спадщині, культурним та історичним надбанням, якісному сервісу та ефективному управлінню створюються заклади, в які хочеться повертатися.
![KURATOR продовжує підтримувати ЗСУ](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/07/voэnnyj-mishlen-1.png)
KURATOR продовжує підтримувати ЗСУ
![«Сміливці, які працюють на перемогу»: переможці конкурсу «Роби своє з Kurator» презентували власні ініціативи](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2024/01/lev_386_proc.jpg)
«Сміливці, які працюють на перемогу»: переможці конкурсу «Роби своє з Kurator» презентували власні ініціативи
![Новинок багато не буває](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/07/yazyk-su-vid-1.png)