Разом досліджуємо минуле і майбутнє української кухні
![](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-04-29_19-39-40-1.png)
![Новина Куратор - МХП](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-04-29_19-39-30-1.png)
24 квітня у Києві відбувся масштабний захід Ukrainian Gastro Show 2023 для HoReCa-cпільноти, де KURATOR виступив одним із партнерів.
Метою цьогорічного Gastro Show було привернення уваги кухарів, рестораторів та світової громадськості до гастрономічного коріння нашої країни – унікальної продуктової спадщини, багатогранної історії та майбутнього з чудовими кулінарними талантами. Занурюючись в історію, учасники дізнавалися про страви з трипільської культури, кулінарні практики кочового населення України, а також порівнювали їх з кухнею сьогодення і обговорювали можливий потенціал розвитку в наступних роках.
Команда KURATOR була поряд та знайомила гостей заходу з продуктовими рішеннями, котрі допомагають організовувати роботу професійної кухні більш ефективно. А ще пригощала усіх охочих міні-стравами із сувідованою продукцією бренду.
Дякуємо організаторам та спікерам за цікаву, корисну та надихаючу подію!
І до зустрічі знову 💚
![Ера якісного стритфуду: четвертий захід Ukraine HoReCa Masters](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2024/04/kurator-horeca9.jpg)
Ера якісного стритфуду: четвертий захід Ukraine HoReCa Masters
![Розширення горизонтів – Horeca Masters Local](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2023/11/horeca_masters-110.jpg)
Розширення горизонтів – Horeca Masters Local
![До команди бренд-амбасадорів KURATOR приєдналася Олена Жаботинська](https://kurator.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_54091310247739288.jpg)